View Poll Results: Calificare acceptata ?

Voters
8. You may not vote on this poll
  • DA

5 62.50%
  • NU

2 25.00%
  • Neutru

1 12.50%
Results 1 to 6 of 6

Thread: Botlending qualification, #g&g

Hybrid View

Administrator

aka aqwzsx

Blog Entries
    130

Default Botlending qualification, #g&g

Canalul g&g reprezinta unele din primele canale membre botlending, cu o vechime si experienta botlending considerabila. Problema este ca din diferite motive g&g a fost nevoit sa ia cateva pauze considerabile. La Botlending Audit, Summer 2005 canalul a luat suspend pentru ca a fost offline pentru o perioada indelngata - cu conditia ca isi va reveni in o luna maxim (promisiune data de managerul canalului). La urmatorul audit, canalul nu a fost online, in plus nici o informatie disponibila despre canal si planurile sale - respectiv a luat reject. Reject`urile in cadrul botlending se dau pe 6 luni, dar managerul canalului a rugat insistent (plus argumente postate de manager mai jos) de a fi scutit de aceasta perioada de reject si la audit s-a decis de a posta la vot aceasta problema. Daca membrii botlending sunt deacord ca g&g sa revina in cadrul botlending in checking fara perioada de penalizare de 6 luni. Pagina cu info.

Care nu au posibilitatea sa voteze, se pot exprima direct in acest thread, orice obiectie va fi analizata. Voturile sunt secrete.

TCB project Member ccameleon's Avatar

Default yep

G&G merita sa revina, doar pentru o perioada in care au avut probleme nu se cuvine sa nu`i primim back. Ei au fost aici de la inceputuri, deci parerea mea accept.

Junior Member

[13:10] <@record> MikaelG UPTIME: 5 weeks 22 hours 1 minute 49 seconds; ON-LINE: 2 days 17 minutes 9 seconds; SERVER: 2:47AM up 51 days, [13:10] <@XzT> MikaelG UPTIME: 5 weeks 16 hours 55 minutes 30 seconds; ON-LINE: 5 days 10 hours 57 minutes 32 seconds; SERVER: 2:47AM up 51 days,
    [13:10] <@Zuralo> MikaelG UPTIME: 5 weeks 18 hours 14 minutes 24 seconds; ON-LINE: 1 week 2 days 2 hours 47 minutes 19 seconds; SERVER: 2:47AM up 51 days,
    Iaka un uptime de la 3 eggi ... deci zic .. ca dupa perioada de 2 luni .. de cand tot am avut probleme .. cu shelurile .. acuma in sfarsit avem ceva ff bun . Deci uptime bun .... helperi buni ... pe care incercam sa`i facem si mai buni ... site este up ( www.gteam.info ) :P . TOTUL este perfect .

Junior Member Madalin's Avatar

Thumbs up

Dupa cum spune si universalia G&G are o vechime si o experienta destul de mare in botlending.. eu zic ca ar trebui ca G&G sa revina in BotLending din checking, in ciudata faptului ca a avut o perioada "neagra".

Junior Member Virtual's Avatar

Da sunt total de acord ca g&g sa se intoarca in botlending fiind unul dintre cele mai vechi canale in botlending si perntru ca-i cunosc seriozitatea managerului, odata cu aceasta revenire doresc mult noroc colectivului g&g !

Administrator

aka aqwzsx

Blog Entries
    130

Vot incheiat, calificare ACCEPTATA de membrii botlending, felicitari.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks